Znacznie upośledzony, po pożarze, potrzebuje wsparcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W środę 28 listopada br. doszło do pożaru, w wyniku którego całkowitemu zniszczeniu uległy  pomieszczenia, w których mieszkał niepełnosprawny.

Na stronie FB gminy Ujsoły znalazła się informacja o bardzo trudnych warunkach, w jakich znalazł się 75-letni mieszkaniec Ujsół, któremu spalił się dom i cały dobytek. Katastrofa miała miejsce w okresie dużej intensyfikacji pożarów w naszym regionie. Teraz gmina prosi o wsparcie dla tego mężczyzny.

"Pan Jan (75 l.) to samotny kawaler ze zdiagnozowanym upośledzeniem w stopniu znacznym. Jest osobą całkowicie ubezwłasnowolnioną, ma wyznaczonego spokrewnionego opiekuna prawnego. Pan Jan wymaga wsparcia i pomocy innych osób. W dniu 28.11.2018 doszło do pożaru w wyniku którego pomieszczenia w których mieszkał, uległy całkowitemu zniszczeniu. Pan Jan utracił cały dorobek życia, a bardzo pragnie móc wrócić do swojego domu, który zna od dziecka i czuje się w nim bezpiecznie. Trzeba pamiętać, że jest on osobą upośledzoną, dla której zmiana miejsca zawsze wiąże się z ogromnym stresem. Prosimy o wsparcie finansowe dla Pana Jana na konto:
Nr konta Danuta Paciorek
38 1020 1390 0000 6202 0608 2251 
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy." - czytamy na gminnym facebooku.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę