Zbierają na nowy wóz strażacki. Pomóżmy im, a raczej sobie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ochotnicza Straż Pożarna Juszczyna, mając na uwadze pomoc wszystkich potrzebujących oraz bezpieczeństwo strażaków ratowników, pragnie zakupić nowy terenowy  średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA-Rt. Założono w tym celu zbiórkę w portalu pomagam.pl.

osp juszczyna

"Jednostka Ochotniczej  Straży  Pożarnej w Juszczynie została założona w  1952 roku. Obecnie zrzesza w swoich szeregach 38 członków  z czego 33 druhów posiada uprawnienia do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych.  Nasze działania prowadzimy w gminy Radziechowy- Wieprz oraz powiecie Żywieckim  w trudnodostępnych terenach  zalesionych górskich, na terenach Nadleśnictw Węgierska Górka i Jeleśnia . Posiadamy średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA-Rt 2,5/16 na podwoziu MAN oraz SLRR na podwoziu Tarpan-Honker. Większość interwencji ratowniczo-gaśniczych obsługujemy średnim samochodem , który jest już mocno wyeksploatowany i jego stan nie pozwala na dalszą bezpieczną eksploatacje

   Mając na uwadze pomoc wszystkich potrzebujących oraz bezpieczeństwo naszych strażaków ratowników, pragniemy zakupić nowy terenowy  średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA-Rt, który w dużym stopniu ułatwi nam prowadzenie działań. Koszt całkowity to 820 000,00zł z czego z środków własnych i dofinansowań  posiadamy 750 000,00zł. Dlatego uprzejmie zwracamy się o pomoc, w do zbieraniu brakującej kwoty tj. 70 000,00zł. Każdy grosz pomoże zbliżyć się do powyższej kwoty i co z tym idzie zakupu nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Za datki z góry  dziękujemy. Z poważaniem Druhny i Druhowie z O.S.P Juszczyna" - czytamy w opisie zbiórki.

Potrzebne jest 70 tys. zł. Na razie zgromadzono 1,5 tys. zł. Zbiórkę znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę