Taniec, warsztaty i tort. Przyjdź! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jedna z żywieckich szkół tańca, Dance 4 You, w najbliższy weekend w sposób szczególny zaprezentuje swoją działalność.

 Open days

 Każdy, kto chciałby sprawdzić, na czym polegają zajęcia w szkole, poczuć klimat i być może się do niego przekonać, może odwiedzić placówkę podczas jej Dni Otwartych – w sobotę 1 września, praktycznie od rana do wieczora.

- Zapraszamy gorąco wszystkich, od dzieci, po dorosłych, w dowolnym wieku. Nie ma tutaj żadnych granic, uczestnictwo w Dniach Otwartych nie wymaga też żadnego wcześniejszego przygotowania. Do wyboru będzie bardzo wiele typów zajęć ruchowych i tanecznych. Poprowadzą je instruktorzy z naszej szkoły i zaproszeni goście. Ci drudzy, to będzie na pewno: zawodniczka bikini fitness, Mistrzyni Polski i Wicemistrzyni Śląska Monika Biedka oraz wielokrotny Mistrz Świata i Europy w tańcu disco i hip hop Michał Majkel Kalcowski – powiedział nam Tomasz Podgórski, prowadzący szkołę Dance 4 You

Szczegółowy program imprezy znajdziecie pod tekstem.

 Będzie i tort

 Dni Otwarte Dance 4 You zbiegają się z rocznicą szkoły. Z tej okazji, właśnie na sobotę, zaplanowana jest mała uroczystość:

-Mija właśnie rok istnienia na rynku naszej szkoły. W związku z tym o godz. 15.30 nastąpi poczęstunek wszystkich gości naszym urodzinowym tortem. Już teraz życzymy smacznego i ponownie zapraszamy też i na to upamiętnienie – dodaje Podgórski.

Program Dni Otwartych – sobota, 1 września:

Dzieci (parter)

10.00 – 10.40 hip-hop

10.40 – 11.20 balet

11.20 – 12.00 dancehall

12.00 – 12.40 jazz

 

Dorośli (parter)

16.00 – 16.30 latino solo

 

Młodzież (II piętro)

11.00 – 11.40 hip-hop

11.40 -12.20 dancehall

12.20 – 13.00 jazz

13.00 – 13.40 breakdance

16.00 – 18.45 gość specjalny: Michał Majkel Kalcowski

 

Dorośli (II piętro)

13.40 – 14.20 taniec towarzyski

 

Dorośli (I piętro)

14.00 – 14.40 pole dance

14.40 – 15.20 exotic pole dance

 

15.30 – URODZINOWY TORT (parter)

Dorośli (I piętro)

16.00 – 16.30 zumba

16.40 - 17.30 TBC

17.20 – 19.20 gość specjalny: Monika Biedka

19.30 – 20.00 pilates

Żywiec, ul. Dworcowa 16a.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę