25 urodziny Pioniera z Pisarzowic - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LKS Pionier z Pisarzowic obchodzi swoje 25 urodziny. Jak można podsumować ten czas?

Pionier

W uroczystościach obchodów 25-lecia LKS Pionier licznie uczestniczyli mieszkańcy Pisarzowic, którzy utożsamiają się ze swoim klubem. Przywitał ich Jerzy Wróbel, który  od 13 lat stoi na czele zarządu klubu. W uroczystościach obchodów 25-lecia LKS Pionier licznie uczestniczyli mieszkańcy Pisarzowic, którzy utożsamiają się ze swoim klubem. Przywitał ich również Jerzy Wróbel, który od 13 lat stoi na czele zarządu klubu.

“Z wielką powagą  przygotowywaliśmy się  do obchodów uroczystości 25-lecia istnienia klubu. To było największe wyzwanie dla mnie w ostatnim czasie, bo chcieliśmy podziękować dużemu gronu osób, które przez te ćwierć wieku w różny sposób nam pomagały mówił w trakcie uroczystości J. Wróbel dodając jednocześnie  na szczęście jest dobra współpraca z Urzędem Gminy i naszymi radnymi, a kilku z nich jest w zarządzie klubu. Także pól rady sołeckiej jest w zarządzie i to nam również ułatwia działalność. Po ostatnich wyborach udało mi się skupić w zarządzie prężnych i młodych ludzi - czterech zawodników, którzy współpracując z piątką doświadczonych działaczy zdają sobie sprawę, że kończąc swoje zamierzenia można etap po etapie zrobić coś większego dla wszystkich. Efektem takiego podejścia jest choćby estrada koncertowa, która w 2014 roku powstała na naszym obiekcie, a dokładnie rok później zbudowana została zadaszona trybuna. Cieszymy się, że w latach 2005-2006 obecny budynek klubowy zastąpił baraki z wagonów kolejowych, a w tym roku udało nam się w końcu wybudować studnię głębinową, która w znaczący sposób pomogła przy pielęgnacji boisk.”

Aktualnie poza A – klasową drużyną seniorów (w ostatnim sezonie zdobyli wicemistrzostwo grupy)  do  rozgrywek ligowych zgłoszone są cztery drużyny młodzieżowe, a piąty zespół tworzą skrzaty, czyli grupa naborowa złożona z dzieci w wieku 5-6 lat, a trenuje w niej od 15 do 20 zawodników.

“Staramy się, żeby klub był postrzegany jako solidny, wiarygodny i rzetelny, mający własny charakter i styl gry oraz swoich zawodników. Myślę, że za to wszystko jesteśmy szanowani zarówno w Podokręgu Bielsko-Biała, jak i wśród klubów sąsiedzkich przez co  możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość” - kończy swoją wypowiedź prezes LKS Pionier Pisarzowice.

Oprac. MG.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę