Tour de Pologne znów przez Żywiecczyznę, choć inaczej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do oficjalnej prezentacji trasy tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne pozostało jeszcze sporo czasu, ale co nieco już wiadomo na temat tej bardzo popularnej u nas imprezy.

Tour de pologne zas

 Wiadomo głównie z tego względu, że poszczególne gminy zostają powiadomione o sprawie zawczasu i proszone o pomoc w organizacji zawodów. Tak właśnie Urząd Gminy Czernichów poinformował już, że TdP ad 2020 także przejedzie przez teren tej gminy i to aż pięciokrotnie. Ciekawą informację podało też Radio Bielsko, według którego organizatorzy zawodów zwrócili się też do Urzędu Gminy Łodygowice. Według Radia kolarze pojadą trasą od Wilkowic przez Huciska, Łodygowice i Bierną w kierunku Tresnej.

Organizatorzy planują znów przejazd przez Przełęcz Kocierską,  co w ubiegłym roku miało ograniczony zakres z uwagi na śmierć uczestnika zawodów na jednym z wcześniejszych etapów. Był przejazd przez Kocierz, ale nie było ścigania. Wiadomo też, że impreza odbędzie się miesiąc wcześniej niż zwykle, z uwagi na igrzyska olimpijskie w Tokio. 

Udostępnij

7
+7
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę