Droga pod Pilskiem w końcu w naprawie! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ta wiadomość ucieszy szczególnie osoby, korzystające zimą z infrastruktury narciarskiej Pilska i dojeżdżające w te okolice samochodem. Ale nie tylko. Trwa remont górnej części ulicy Szczyrbok w Korbielowie. Co jest wykonywane w jego ramach?

remont korbielow


Blisko 500—metrowy odcinek drogi w okolicy dolnych stacji narciarskich Ośrodka Pilsko-Jontek właśnie podlega gruntownej naprawie. Inwestycja jest realizowana w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych. Oprócz nowego asfaltu powstanie lub odtworzonych zostanie ok. 130 metrów bieżących muru oporowego przy potoku, naprawione zostanie odwodnienie oraz zabezpieczona zostanie wyrwa zawężająca drogę na odcinku ok. 100 metrów. Ulica Szczyrbok zimą przestanie być koszmarem gości ośrodka, korzystających z wyciągów w Kamiennej oraz zwłaszcza krzesełka z Polany Strugi.
Wartość inwestycji szacowana jest na około 855 tys. zł.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę