Z myślą o seniorach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W gminie Czernichów otwarto Uniwersytet Trzeciego Wieku. Lekcje przeznaczone są dla osób powyżej 55 lat. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już w najbliższy czwartek, 19 października.

22539858 2048988705330010 4985433839697589179 n

W gminie Czernichów, podobnie jak w gminie Łodygowice, Uniwersytet Trzeciego Wieku funkcjonować będzie w ramach Beskidzkiego Instytutu Nauk o Człowieku, prowadzonego przez ks. Stanisława Cadera. W programie przewidziane są nie tylko tematyczne zajęcia, ale też wyjazdy do teatru, na basen czy do kina. Warunkiem uczestnictwa w lekcjach jest podpisanie odpowiedniej deklaracji.

Pierwsze zajęcia (rekreacyjne) Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbędą się w czwartek. Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 16.30 przed Centrum Kultury w Międzybrodziu Bialskim. Co ważne, każdy obowiązkowo musi mieć sportowy strój. Poza tym, można przynieść kij nordic - walking.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę