Jubileusz ZSME - uroczyście i sentmentalnie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sobotę Zespoół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Żywcu obchodził swoje 70-lecie. Licznie stawli się na obchody miejscy oficjele i absolwenci.

ZSME Tyt 2

 Przy okazji zapowiedzi imprezy prezentowaliśmy historię szkoły. Z jej dziejami można się zapoznać TUTAJ. Sobotnie obchody miały swoją część oficjalną, mszę i akademię.

Wspomnienia i udokumentowana historia

Po akademii nadszedł czas na część mniej oficjalną. Szkoła była otwarta dla wszystkich: absolwentów, uczniów, gości. Można było zobaczyć nie tylko obecne pracownie, ale też izbę pamięci, księgi absolwentów, czy kronikę szkoły. Na każdego czekała miła atmosfera i smaczny poczęstunek, a do nabycia były pamiątki i gadżety związane ze szkołą. Potem nadszedł ten czas, kiedy absolwenci gromadzili się rocznikami lub klasami w poszczególnych salach. Z któregokolwiek rocznika by nie byli i jak dawno szkoły nie kończyli, z wielu słów można było wyciągnąć wspólne wnioski, co najmniej dwa. Pierwszy, że lata szkoły ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej to najciekawszy czas w życiu człowieka. Drugi, że ZSME, niezależnie od swojej aktualnej nazwy i profilu, zawsze dobrze przygotowywał swoich uczniów do dalszej nauki lub wykonywania zawodu.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę