Uwaga! Będzie mocno sypać? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Coś, czego wielu wyczekuje - nadchodzą intennsywne opady śniegu - przynajmniej tak przewidują synoptycy.

winter-19312 1280

Już wieczorem do naszego kraju wkroczyć ma strefa opadów związana z powstałym zafalowaniem na froncie atmosferycznym, za którym napłynie do nas chłodniejsza masa powietrza. W ciągu kilkunastu godzin może spaść nawet 15-20 cm śniegu, lokalnie nawet ponad 20 cm.

Intensywne opady śniegu możliwe są również w nocy i w godzinach porannych w kilku regionach Małopolski, w centralnej i we wschodniej części woj. śląskiego, w woj. świętokrzyskim oraz miejscami we wschodniej części woj. łódzkiego. Jak wynika z informacji na stronie "Łowców Burz", śniegu mogą szczególnie spodziewać się mieszkańcy Bielska-Białej, Krakowa, Kielc oraz Radomia, poprószyć powinno również w Warszawie. Już w sobotę wieczorem rozpocznie się niestety kolejny wietrzny okres w pogodzie w naszym kraju

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę