Konkurs talentów - znani zwycięzcy eliminacji. Niecodzienna sytuacja! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W wyniku przeprowadzonego drogą SMS-ową głosowania czytelnicy portalu Beskidy.News mieli wybrać 20 zespołów, które zakwalifikują się do konkursu głównego w czasie Beskidy Music Festival. Mieli wybrać, ale nie wybrali...

tb

Po podliczeniu wszystkich głosów okazało się, że z dokładnością do pojedynczych głosów, dwa zespoły zajęły ex aequo 20 miejsce w głosowaniu! To główny powód tego, że podajemy wyniki Waszego drodzy czytelnicy głosowania o jeden dzień później, niż pierwotnie planowaliśmy. Przeprowadziliśmy błyskawiczną naradę wewnątrzredakcyjną i w jej wyniku, po konsultacji z osobami odpowiedzialnymi za techniczną stronę organizacji calego festiwalu, postanowiliśmy zakwalifikować do konkursu głównego 21 zespołów.

Lista finalistow konkursu talentów na Beskidy Music Festival (kolejność alfabetyczna).

Crimson Lips
Ć_M_A
Eier
Elipsa
Ernestopro
Gravity
Hell Of My Existence
Hot Streak
IKSY
J.A.D
Między Słowami
Niewidziani
Paganda
Permitted Deviations
Projekt Zachodni Esej
Pure Life
ReVera
SAM SOM
Sąsiedzi
TakJakTeraz
Wyjście Awaryjne

W dniach 4 - 5 czerwca z zespołami skontaktują się ich piloci i ustalą szczegóły związane z ich przyjazdem i występem w konkursie.

Poziom zgłoszonych zespołów był bardzo wysoki. Gratulujemy zwycięzcom i pocieszamy pokonanych, ale przede wszystkim dziękujemy za zgłoszenia i udział w eliminacjach do konkursu wszystkim zespołom! 

Dziękujemy bardzo również wszystkim czytelnikom Beskidy.News, którzy wysłali swoje SMS-y. Trzymajcie swoje telefony w gotowości, bo już 16 i 17 czerwca w czasie festiwalu, to Wy zdecydujecie o zwycięzcach konkursu! Szczegóły niebawem.

Udostępnij

28
+28
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę