Afryka - przepis Pięty na spokój - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polityczno-obyczajowa opera mydlana z posłem z regionu bielskiego Stanisławem Piętą w główne roli trwa w najlepsze. Dodatkowo wzbogaca się o wątek sensacyjny z delikatnym posmakiem groteski.

Pieta pistolet

Wczoraj rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości poinformowała, że Pięta został zawieszony w prawach członka partii. Na stronie sejmowej figuruje dziś już jako poseł niezrzeszony. Ma być również wycofany z sejmowej komisji ds. służb specjalnych. Właśnie w kontekście tej ostatniej roli posła z Bielska-Białej ciekawe się wydają ostatnie informacje w sprawie niedawnych zawiłości jego życia osobistego.

Dziennik Fakt opublikował nowe fragmenty korespondencji posła z Izabelą Pek. Mężczyzna poruszał w nich nie tylko kwestie ożenku i jakiejś państwowej posady. Pytał w niej kobietę również o opinię na temat swojego planu likwidacji terroryzmu w Europie. Ważne było dla niego pierwsze wrażenie odbiorczyni i to, czy dostrzeże w nim słabe punkty. Projekt ten był dosyć ... hmm.. misterny. Przede wszystkim bazował na umowie dotyczącej przesiedleń, z takimi krajami jak: Angola, Mozambik, Namibia i RPA. Do tych państw byłyby wysyłane osoby z Europy podejrzane o terroryzm, po wcześniejszym wyłapaniu ich, na podstawie wyroku wojskowego sądu doraźnego.

Fakt nie przekazał jeszcze, jaka była opinia Izabeli Pek na temat tej koncepcji. My natomiast przypominamy, że Stanisław Pięta jest czynnie zaangażowany w rozwój inicjatyw strzeleckich w naszym regionie.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę