Uroczysta inauguracja w Lipowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Twardorzeczce (ul. Kryształowa) w gminie Lipowa odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Aktywności Społecznej wraz placem zabaw oraz siłownią zewnętrzną.

Inwestyca Lipowa copy

Obiekt i teren mu przyległy udało się zrewitalizować dzięki pozyskanym rok temu środkom zewnętrznym. Na wszystkich, którzy pojawią się na pikniku z okazji otwarcia inwestycji czekać będą darmowe atrakcje i animatorzy dla dzieci.

Wakacje w pełni, więc cieszę się, że dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym możemy mieszkańcom i turystom oddać w użytkowanie ten obiekt. Jest on ogrodzony i monitorowany, więc rodzice z dziećmi mogą czuć się bezpiecznie. Na obiekcie znajdują się również ogólnodostępne dwa zewnętrzne stoły szachowe.– mówi Jan Góra, wójt gminy Lipowa.

Uroczystość odbędzie się w niedzielę 22 lipca o godz. 15.00.

25 września 2017 roku gmina Lipowa podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn. „Centrum Aktywności Społecznej w Twardorzeczce, jako miejsce szkoleniowe służące do aktywizacji społeczności lokalnej”. Projekt został wybrany do dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020. Wartość dofinansowania wynosi 95% wartości kosztów kwalifikowanych. Projekt polega na rozbudowie i adaptacji istniejących pomieszczeń zdegradowanego budynku poprzemysłowego w miejscowości Twardorzeczka na potrzeby Centrum Aktywności Społecznej wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu. Projekt wynika z Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Lipowa do 2020 roku i przyczyni się do aktywizacji społeczno – gospodarczej ludności zamieszkującej rewitalizowany obszar w gminie Lipowa. W wyniku przeprowadzonego przetargu wyłoniono wykonawcę robót, którym jest firma PROBUD Sp. z o.o. z Żywca. Wartość kontraktu wynosi 738 633,56 zł.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę