Jedziesz 8 km/h. Dziękujemy! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Turystyczna Żywiecczyzna jest coraz bardziej zakorkowana.

Korek Cisiec

Mamy aspiracje do bycia regionem turystycznym. Na atrakcyjność w tym temacie składają się między innymi możliwości komunikacyjne. O odwlekającej się budowie „obejścia Węgierskiej Górki” powiedziano już bardzo wiele, o nie najlepszej kondycji komunikacji zbiorowej w naszym regionie niemniej.

W niedzielę 14 października zatłoczyła się droga pomiędzy Milówką, a Węgierską Górką. Wracający z weekendowego wyjazdu kierowcy snuli się w ciasnym korowodzie, z maksymalną i chwilową jedynie prędkością 10km/h. Jak krzywe zwierciadło wyglądały przy tym wyświetlacze prędkości, dziękujące za jazdę z szybkością 8 km/h.

Udostępnij

3
+1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę