PiS wskazał kandydatów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partia rządząca Prawo i Sprawiedliwość ogłosiła listę „jedynek” i „dwójek” do europarlamentu. Kto z naszego regionu znalazł się na tych miejscach?

Wisniewska 2

W Okręgu nr 11 – Śląsk – na pierwszym miejscu znalazła się Jadwiga Wiśniewska, a na drugim Grzegorz Tobiszowski. Wiśniewska reprezentuje Polskę w europarlamencie w obecnej kadencji. Wcześniej,od 2005 roku, była posłanką na Sejm RP. Jest byłą dyrektorką szkoły w Gniazdowie w powiecie koziegłowskim. Ma 56 lat. Tobiszowski natomiast od 2015 roku jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Energetyki. W skali kraju Prawo i Sprawiedliwość oddelegowało do walki o europejskie posady wiele znaczących nazwisk w partii. Znaleźli się pośród nich: Beata Szydło, Joachim Brudziński, Anna Zalewska, Beata Kempa, Adam Bielan, Jarosław Sellin czy Ryszard Czarnecki.

Udostępnij

3
-12
15
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę