Wycieczka i duża strata - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne oglądanie tatrzańskich krokusów, wycieczce z Żywiecczyzny przysporzyło sporych kłopotów. Zostali okradzeni.

Tatry aparat

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Podbeskidzia zorganizowało w miniony weekend wycieczkę na Podhale. Celem było powitanie wiosny pośród kwiatów, popularnych o tej porze roku na Kalatówkach. Niestety w schronisku na Hali Krupowej nie wszystko się powiodło.

„W dniu dzisiejszym tj. 7 kwietnia br w godzinach 12.00-12.30 został skradziony aparat naszego Kolegi z PTTK – który charytatywnie pomagał mi w organizacji wyjazdu Stowarzyszenia na „Powitanie wiosny z krokusami na Kalatówkach”.

APELUJE DO ZŁODZIEJA O ZWROT APARATU. Mam nadzieję, że masz jeszcze odrobinę honoru! Nadmieniam, że dane z monitoringu ze schroniska na Hali Kondratowej wraz z numerami aparatu zostały w dniu dzisiejszym przekazane Policji. Bardzo proszę o przesłanie aparatu na adres Stowarzyszenia, który podam poniżej.

Jesteśmy małym Stowarzyszeniem, utrzymujemy się z drobnych składek, działamy charytatywnie. Wspieramy społeczną aktywność kobiet Podbeskidzia, w tym przede wszystkim kobiet z grup społecznych zagrożonych marginalizacją lub wymagających szczególnego wsparcia." - taką informację opublikowała w portalu społecznościowym prezes stowarzyszenia Ewelina Blacha.

"Ten wyjazd był pierwszym, którym chciałam- jako Prezes Stowarzyszenia i pasjonatka gór- zaszczepić radość z gór. Pierwszy wyjazd, który miał być początkiem naszej regularnej przygody z Tatrami!!! Dzieci otrzymywały odznaki, książeczki PTTK do zbierania punktów. A przez „tego kogoś’ kogo zlokalizował monitoring zapamiętaliśmy tylko z tego wyjazdu smutną kradzież. Tym bardziej, że do kradzieży doszło, jak zamawialiśmy obiad dla grupy!!! Złodziej wykorzystał zamieszanie!" - dodaje prezes.

Dane Aparatu:
Aparat NIKON D3200
Nr. 7225523
Obiektyw AF-S DX 18-105
Nr. 42139245”

Cała relacja z wyjazdu pozostała w skradzionym aparacie. Uczestnikom wycieczki pozostało jedyne zdjęcie,widoczne powyżej. Prezes stowarzyszenia apeluje do sprawcy zniknięcia sprzętu o odesłanie go na poniższy adres:

Prezes Stowarzyszenia 

Ewelina Blacha- tel. 501 870 524

Dane do wysyłki aparatu dla złodzieja:
Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Podbeskidzia
ul. Ks. Prałata Jana Banasia 15/3
34-312 Międzybrodzie Bialskie.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę