Z Porąbki do indyjskiej fabryki snów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak to się stało, że 29-latka rodem z małej wsi Porąbka na Podbeskidziu, stała się częścią agencji Choice Talents w Bombaju?

PPiekielko

Można powiedzieć, że kariera Julii Piekiełko rozpoczęła się zaraz po zakończeniu liceum plastycznego w Bielsku-Białej. Już wtedy garnęła się do pracy, wyjechała do Szwecji, a podczas studiów ambitnie pracowała przy sprzątaniu biur. Właśnie dzięki temu zajęciu trafiła na swoje przeznaczenie. Firma produkcyjna Film Polska, w której była tylko “panią sprzątającą”, wciągnęła ją w świat kina - i to niezwykłego kina. Julia w krótkim czasie zafascynowała się indyjską kulturą i możliwościami, które zaproponowali jej pracodawcy. Zrezygnowała ze studiów na Akademii Sztuk Pięknych i postanowiła rzucić się w wir szaleństwa, jakie przyniósł jej wyjazd do Bombaju. To właśnie tam, na tętniących życiem ulicach, odnalazła swoje prawdziwe “ja”. Rozpoczęła pracę jako łącznik indyjskich producentów filmowych z polskimi wykonawcami. Połączyła ze sobą zupełnie dwa różne światy, które tak naprawdę się potrzebują. Dzięki Julii miasta takie jak Kraków, Warszawa, Trójmiasto czy Zakopane stały się filmowym zapleczem dla wymagającego świeżych krajobrazów świata Bollywood.
Cała historia Julii Piekiełko z Porąbki została opisana w popularnym magazynie “Zwierciadło” w listopadzie 2018 r., a teraz została ona nominowana do Kryształków Zwierciadła, czyli corocznego plebiscytu miesięcznika.

Zapraszamy do głosowania!

https://zwierciadlo.pl/lifestyle/krysztalki-zwierciadla-konkurs-2

Oprac. MG

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę