Mury są, teraz wykończenie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowoczesny obiekt, mający służyć Policji, mieszkańcom gminy Milówka, jak również licznie odwiedzającym tę miejscowość turystom, budowany jest na gruncie przekazanym przez Polskie Koleje Państwowe. 

Posterunek Milowka glowny

W Milówce trwają prace budowlane nowego posterunku policji, który będzie się mieścił przy ul. Dworcowej. Umowę na budowę posterunku podpisano w lipcu 2018 roku. Po kilku dniach ruszyły prace budowlane. Obiekt budowany jest od podstaw zgodnie z nowymi standardami. Inwestycja ta znacząco poprawi warunki przyjmowania obywateli, jak również warunki pracy policjantów. Budynek umiejscowiony jest w rejonie głównego ciągu komunikacyjnego, dlatego każdy mieszkaniec gminy, jak również licznie odwiedzający miejscowość turyści, będą mieli łatwy i szybki kontakt ze stróżami prawa.

W październiku ur. nastąpiło uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę posterunku. Prace budowlane trwają cały czas. Wykonano już całość budynku. Aktualnie trwają prace wykończeniowe pomieszczeń oraz montaż instalacji.

Nowy posterunek budowany jest na gruncie przekazanym przez Polskie Koleje Państwowe. Inwestorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Projektantem budynku jest Firma Projektowa „AAG – An Archi Group” z Gliwic, a wykonawcą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Adamex KP” z Bielska-Białej.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę