"Kornik" ma nową podłogę. Drewnianą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Żywcu, znajdujący się pod jego pieczą Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych wzbogacił się o nowy element na terenie swojego obiektu.

szkoła

Wyremontowana została sala gimnastyczna. Położono wysokiej jakości podłogę „sportową” - jak przystało na „Kornika” - drewnianą. Wymalowano także na niej linie dla różnych gier. Koszt inwestycji wyniósł 22 tysiące zł. Zrealizowano ją ze środków własnych szkoły oraz dzięki wsparciu Zarządu Powiatu Żywieckiego. Efektem są nie tylko nowy wygląd i związany z nim aspekt estetyczny, ale głównie poprawa bezpieczeństwa i większy komfort ćwiczących w tej sali uczniów.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę