Męskie Granie 2019 - w Żywcu dwa koncerty - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W przypadku miasta nad Sołą i Koszarawą będzie to gratka i swego rodzaju "Męskie Granie Plus". Odbędzie się dodatkowy koncert.

Meskie Granie tyt

Z okazji dziesiątej, specjalnej, edycji trasy organizatorzy przygotowali dla fanów niespodziankę! W odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie nie tylko zwiększyli liczbę biletów dostępnych w regularnej sprzedaży o 100%, ale także zdecydowali o przygotowaniu… dodatkowego koncertu, 23 sierpnia (piątek) w Żywcu (oczywiście w Amfiteatrze Pod Grojcem), dzień przed finałem trasy. Bilety na dodatkowy koncert są już w sprzedaży. Wystąpią w nim: Sorry Boys, król, Łąki Łan, Voo Voo, Sokół + Goście, Daria Zawiałow, The Dumplings i Męskie Granie Orkiestra.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę