Uwaga, włamania! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś odbyło się spotkanie wójta gminy Węgierska Górka oraz radnych z Komendantem Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce, na którym omówiono stan bezpieczeństwa gminy w kontekście ostatnich włamań do budynków mieszkalnych. 

Gorka wlamania

W trakcie spotkania, zebrani zapoznali się z działaniami Policji, które mają doprowadzić do szybkiego wykrycia sprawców włamań. Omówiono też sprawę wspólnych kroków, które mają pomóc Policji w ujęciu sprawców.

Ustalono, że Policja zintensyfikuje swoje działania, wzbogacając je o sugestie zgłaszane w trakcie spotkania. Zostanie opracowany i wysłany apel do mieszkańców gminy Węgierska Górka z prośbą o wzmożoną czujność  w obrębie swojej posesji i posesji sąsiedzkich.

"Komunikat zostanie umieszczony na stronach internetowych gminy, a ponadto dotrze do każdego obywatela poprzez system indywidualnego powiadamiania, a także odczytany na niedzielnych mszach świętych we wszystkich kościołach na terenie naszej gminy. Wójt Gminy i Komendant Policji zwracają się do wszystkich mieszkańców o wzmożoną czujność i pomoc w ujęciu sprawców włamań. Telefon pod który należy zgłaszać niepokojące sytuacje to numer alarmowy 112 oraz Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce 33/867-26-10." - czytamy na stronie internetowej gminy Węgierska Górka. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę