Śmigła nad Halą Miziową - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czterokrotnie interweniowali dziś beskidzcy GOPR-owcy pod Pilskiem. W pierwszym przypadku powodem był uraz głowy. 

miziowa

 Jak relacjonują ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR, rozpoczęli dzień od przyjęcia zgłoszenia o kobiecie, u której podejrzewano wstrząśnienie mózgu. Ze względu na objawy zdecydowali się zadysponować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W kolejnym wypadku zabezpieczali uraz stawu skokowego i transportowali osobę poszkodowaną skuterem do Korbielowa-Solisko. Podczas jej przekazania do ratowników dotarła informacja o kolejnym zdarzeniu: na trasie nr 5 narciarz w podeszłym wieku doznał urazu biodra. Po udzieleniu pomocy został przetransportowany w akii do miejsca przekazania rodzinie. Prosto z parkingu ratownicy udali się do jeszcze jednego poszkodowanego ze złamaniem ręki w nadgarstku. Po zaopatrzeniu przetransportowali mężczyznę na Solisko.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę