W kinie filmu też nie zobaczysz - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Premier Mateusz Morawiecki poinformował dziś, że w Polsce zostają odwołane wszystkie imprezy masowe. To niejako punkt wyjścia, bo odwołuje się też wiele wydarzeń w mniejszej skali. Te decyzje dotyczą też żywieckiego kina i jego widzów.

Kino Janosik nast

 Marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski również dzisiaj wydał zalecenie o ograniczeniu wydarzeń, skupiających znaczna liczbę mieszkańców. Dostosowała się do niego Instytucja Filmowa Silesia Film, do której należy Kino Janosik:

"Dyrekcja Instytucji Filmowej Silesia Film podjęła decyzję o odwołaniu o odwołaniu wszystkich seansów repertuarowych oraz wydarzeń w prowadzonych przez Instytucję kinach: Kino Kosmos, Kino Światowid, Kinoteatr Rialto w Katowicach oraz w Kino Bałtyk - Racibórz i Kino Janosik w Żywcu do dnia 13 kwietnia br. włącznie.

Bilety na seanse i wydarzenia odbywające się do 13 kwietnia br. zakupione w formie elektronicznej zostaną automatycznie zwrócone, a środki przelane na rachunki bankowe, z których dokonano zakupu.

Bilety na seanse i wydarzenia odbywające się do 13 kwietnia br. zakupione w kasach kin można zwracać do końca kwietnia br. bezpośrednio w kasie lub przesłać listownie na adres Instytucji Filmowej „Silesia-Film”, ul. Górnicza 5, 40-008 Katowice wraz z prośbą o zwrot zawierającą dane adresowe i rachunek bankowy, na który należy dokonać przelewu.

O nowych terminach wydarzeń (m.in. masterclass z Lechem Majewskim, śląska premiera filmu „Dolina Bogów”, koncerty, pokazy specjalne) będziemy informować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych oraz stron kin i strony Filmowa.net." - głosi komunikat Silesia Film odnośnie sytuacji, która bezpośrednio dotyczy Kina Janosik.

 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę