Straż Miejska pomoże samotnym i seniorom - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Straż Miejska w Żywcu ze względu na zaistniałą w naszym kraju sytuację związaną z rozpowszechnianiem się koronawirusa, w porozumieniu z właściwymi wydziałami Urzędu Miejskiego w Żywcu oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej podjęła działania zmierzające do udzielania pomocy osobom starszym i samotnym.

straz miejska

Działania powyższe będą polegać głównie na wsparciu przy robieniu zakupów oraz pozyskiwaniu informacji na temat samopoczucia mieszkańców związanych z wystąpieniem wirusa Covid-19. Wszystkie te przedsięwzięcia będą podejmowane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa i higieny.

– W chwili obecnej, jest to dla nas działania priorytetowe. Oczywiście ważne są różnego rodzaju kontrole, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, ale najważniejsze jest ludzkie zdrowie i życie oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa najbardziej potrzebującym mieszkańcom, stad też decyzja o zmianie profilu działania Straży Miejskiej na ten trudny czas. Jeżeli mają Państwo informację o osobie, która potrzebowały takiej pomocy, bardzo proszę o bezpośredni kontakt ze Strażą Miejską w Żywcu pod numerem telefonu 33 861 39 29. Będziemy wdzięczni za wszelkie sygnały od Państwa, jednocześnie nasi strażnicy postarają się niezależnie od nich dotrzeć do wszystkich osób potrzebujących na terenie naszego miasta – mówi burmistrz Żywca Antoni Szlagor.

Każdy z odwiedzających seniorów i osoby samotne strażników Straży Miejskiej w Żywcu jest umundurowany oraz posiada legitymację służbową.

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę