Piesi i rowerzyści w Cygańskim Lesie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na temat bezpieczeństwa na traktach spacerowych w Cygańskim Lesie rozmawiali 3 czerwca przedstawiciele Urzędu Miejskiego, Rady Miejskiej, Rady Osiedla Mikuszowice Śląskie, Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Straży Miejskiej oraz spółki Eco Riders prowadzącej punkt informacyjny kompleksu Enduro Trails Bielsko-Biała.

Spotkanie w Cyganskim Lesie 09 czerwiec 2020

Ze względu na zauważalny wzrost rowerzystów korzystających z atrakcji Cygańskiego Lasu zdarzają się sytuacje zagrażające bezpieczeństwu pieszych. Dlatego też konieczne jest podjęcie działań ograniczających ruch rowerowy na głównym trakcie spacerowym w Cygańskim Lesie - na odcinku od kortów tenisowych w kierunku Błoni. Odcinek ten jest bardzo popularnym miejscem pieszych wycieczek bielszczan oraz osób odwiedzających miasto. 
Ustalono, że dla poprawy bezpieczeństwa i komfortu pieszych niezbędne jest przede wszystkim odseparowanie ruchu rowerowego od pieszego poprzez skierowanie rowerzystów z Błoni na ul. Pocztową lub na górską trasę rowerową Cygankę. Jednocześnie przeprowadzona zostanie kampania informacyjna o prowadzonych zmianach oraz ogólnych zasadach bezpieczeństwa rowerzystów i pieszych na terenie lasu.  Dzięki temu możliwe jest  ograniczenie ruchu rowerowego w tym miejscu, poprawa bezpieczeństwa i komfortu pieszych, korzystających z lasu.   

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę