Nowy zastępca komendanta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od dzisiaj obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce pełni kom. dr Izabela Boczarska. Szef żywieckich policjantów mł. insp. Michał Łukasik przedstawił nowego zastępcę policjantom i życzył powodzenia na nowym stanowisku. Spotkanie było również okazją do pożegnania dotychczasowego Zastępcy nadkom. Jana Krawca, który po 26 latach służby pożegnał się z policyjnym mundurem.

wg pol

Dzisiaj w komisariacie policji w Węgierskiej Górce odbyło się wprowadzenie nowego Zastępcy Komendanta Komisariatu. Szef żywieckich policjantów powierzył pełnienie tych obowiązków kom. dr Izabeli Boczarskiej.

Komisarz Izabela Boczarska służbę w Policji pełni od 2004 roku. Od początku swojej służby związana jest z żywiecką komendą policji, początkowo z wydziałem prewencji, a od 14 lat z wydziałem kryminalnym, gdzie pełniła służbę na stanowisku asystenta, a następnie specjalisty. W 2015 roku została absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, a w 2018 roku uzyskała tytuł doktora nauk społecznych Uniwersytety Śląskiego w Katowicach.

Spotkanie było jednocześnie okazją do pożegnania dotychczasowego Zastępcy nadkomisarza Jana Krawca, który po 26 latach służby w mundurze odszedł na emeryturę.

Na zakończenie spotkania mł. insp. Michał Łukasik nowemu Zastępcy życzył powodzenia w wypełnianiu obowiązków służbowych, a odchodzącemu podziękował za lata rzetelnej służby i życzył wszelkiej pomyślności oraz realizacji marzeń na nowym, wolnym od pracy zawodowej, etapie życia. W spotkaniu uczestniczyli policjanci pełniący służbę w komisariacie oraz Komendant Komisariatu podinsp. Jarosław Czylok.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę