Pociąg PKP Intercity z Żywca do Zakopanego? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od września PKP Intercity planuje rozszerzyć trasę pociągu TLK „Beskidy” kursującego z Bydgoszczy do Bielska-Białej. W weekendy pociąg ten jeździć ma do Zakopanego przez Żywiec.

gleise-1555348 960 720

- Rozważamy wydłużenie połączenia pociągu TLK „Beskidy”. Na razie są to tylko plany. O szczegółach poinformujemy niebawem - powiedziała nam Marta Ziemska z PKP Intercity. 

Zmiany miałyby pojawić się we wrześniu. Kursujący do tej pory pociąg TLK „Beskidy” z Bydgoszczy przez Poznań i Wrocław do Bielska-Białej, miałby pod nazwą TLK „Halny” jeździć w weekendy przez Żywiec i Suchą Beskidzką do Zakopanego.

Warto zaznaczyć, że pociąg ten byłby już drugim pociągiem Intercity kursującym przez Żywiec. Od czerwca br. podróżni korzystać mogą z połączenia „Inka” Warszawa - Zwardoń. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę