W Starostwie o drogach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyło się wczoraj spotkanie, związane z infrastrukturą drogową.

dsc06421-copy-1

 Posiedzenie dotyczyło zasad składania wniosków o dofinansowanie projektów w ramach „Programu gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 na rok 2018”.
W spotkaniu wzięła udział m.in. dyrektor Wydziału Rozwoju i Współpracy Terytorialnej (Śląski Urząd Wojewódzki) Dorota Wójtowicz, która przekazała zebranym istotne informacje w tym zakresie.
„Mamy nadzieje, że dzisiejsze spotkanie przyczyni się do efektywniejszego pozyskiwania środków i realizacji zadań drogowych” – podkreślił na zakończenie spotkania Starosta Żywiecki Andrzej Kalata.
Do składania wniosków w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019” zachęcał samorządowców niedawno Wojewoda Śląski. Program przewiduje udzielanie jednostkom samorządu terytorialnego dotacji celowych z budżetu państwa na dofinansowanie zadań własnych w zakresie budowy (rozbudowy), przebudowy i remontów dróg powiatowych i gminnych.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę