Trening ze zwyciężczynią „Projekt Lady” - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przez cały dzień będą zbierać datki i podarunki, a potem przekażą je dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Żywcu oraz żywieckiej fundacji Pomocy Dzieciom. Już w najbliższą sobotę, 18 listopada Miejskie Centrum Kultury zaprasza na mikołajkową charytatywną imprezę.

trening

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do 19.30. W programie m.in.: pokaz musztry paradnej klas wojskowych z Moszczanicy, trening fitness z Patrycją Wieją - zwyciężczynią pierwszej edycji programu „Projekt Lady”, pokazy zawodników MMA i  ju - jitsu oraz wystąpienie profesjonalnego mówcy Krzysztofa Kapuścińskiego na temat pomagania. Nie zabraknie też prezentacji sprzętu wojskowego przez grupę rekonstrukcyjną.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę