Szpitalny parking bez dziur i kałuż - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Remont? Rewitalizacja? Naprawa? Zaplecze medycznie naszego powiatu to nie tylko budowa szpitala, która w końcu, po latach, jakoś idzie do przodu i co rusz w internecie zobaczyć można fotorelacje z postępów prac przy nim. Funkcjonuje jeszcze dotychczasowy szpital. Jednym spośród wielu problemów od dawna znim związanych był parking od strony Oś. Paderewskiego. Starostwo mówi o remoncie.

parking powiat

 Ukończono to przedsięwzięcie 17 maja. Prace objęły między innymi korytowanie podłoża, jego profilowanie i zagęszczanie, ułożenie płyt drogowych na powierzchni 180 metrów kwadratowych i wzmocnienie powierzchni przy studniach kanalizacyjnych. Pozostałą powierzchnię parkingu uzupełniono korą asfaltową. Łączny koszt inwestycji wyniósł 15,5 tys zł brutto. Zapewne było to przedsięwzięcie na miarę potrzeb i możliwości. Nie od dziś bowiem wiadomo, że w związku z budową nowego szpitala, inwestycje w stary są ograniczane. Zastanawia natomiast ilość foto-ilustracji, jakie zaserwowało starostwo, które wywołują zastanowienie, czy wykonane przed, czy po?

Foto: www.zywiec.powiat.pl

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę