Koronawirus: przy szpitalu stanął namiot - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Decyzję o wprowadzeniu tego rodzaju rozwiązania podjął Starosta Żywiecki w oparciu o procedury zalecane przez Ministerstwo Zdrowia i Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Chorób Zakaźnych.

namiot za szpitalewm

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo sanitarne pacjentów oraz personelu medycznego w dniu dzisiejszym (18 marca) na terenie Szpitala Powiatowego w Żywcu (ul. Sienkiewicza) zainstalowano namioty, które będą służyły do izolacji pacjentów z podejrzeniem COVID-19.

- Działania te pozwolą zminimalizować ryzyko potencjalnego zarażenia podczas udzielania świadczeń medycznych w naszym szpitalu – podkreślił Dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu Antoni Juraszek.

 

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę