Nowe zasady w Szpitalu Wojewódzkim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W związku z rozszerzeniem działalności poradni specjalistycznych Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej wprowadził nowe zasady ich funkcjonowania. Celem jest ochrona pacjentów oraz personelu placówki przed zakażeniem SARS–CoV-2.

szpital fotele zaraza

"Przypominamy, że uzgadnianie wizyt osobiście możliwe jest tylko w wyjątkowych przypadkach.

 - osoby, chcące skorzystać z pomocy specjalistów, powinny umawiać się poprzez rejestrację telefoniczną. Stworzona została dodatkowa możliwość kontaktu przez adres e-mail: poradnie@hospital.com.pl. W e-mailu należy przedstawić prośbę i podać numer kontaktowy.

 - każdy pacjent umawiany jest w poradni na konkretną godzinę.

 - przed gabinetem lekarskim pacjenci mogą siedzieć tylko w wyznaczonych do tego miejscach. Odległość między nimi musi wynosić co najmniej 2 metry. Każdy ma mieć maseczkę na twarzy.

 - każda poradnia dokładnie ustala liczbę pacjentów, którzy mogą być przyjęci danego dnia. Wizyty umawiane są co 30 minut. To pozwala na konsultację chorego, dezynfekcję pomieszczenia oraz używanego sprzętu po jego wyjściu.

 - lekarze, pielęgniarki i pozostały personel medyczny wyposażeni są w środki ochrony osobistej: maski chirurgiczne, łącznie z przyłbicą, rękawiczki oraz fartuchy.

 - przy wejściu do szpitala sprawdzana jest temperatura ciała.

 - pacjent powinien okazać wypełnioną ankietę, która dostępna jest na stronie : https://www.hospital.com.pl/index.php?option=com_attachments&task=download&id=6395

 - w przypadku braku ankiety – każdy pacjent wypełnia ją przy wejściu do szpitala." - głosi przekazany przez rzeczniczkę prasową Annę Szafrańską komunikat Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę