Dzielnicowy, Piotr Żyła i inni dla Piotrusia. Dołącz! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzielnicowy z Wisły aspirant Bogusław Bury, ściągając mundur nie przestaje wspierać osób, które są w potrzebie.

zyla copy

Już po raz szósty organizuje turniej dla najbardziej potrzebujących. W walce o powrót do zdrowia najmłodszych wspierają go znani sportowcy, w tym niezawodny Piotr Żyła. Wspólnie zapraszają do kibicowania podczas charytatywnego turnieju siatkówki, który odbędzie się 13 kwietnia na hali sportowej dawnego gimnazjum w Istebnej. Tym razem gracze walczą dla Piotrusia Juroszka.

W kolejnej już odsłonie tej imprezy prowadzona będzie publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz leczenia Piotrusia z Istebnej.
Podczas zmagań siatkarskich wystąpią drużyny reprezentujące Istebną, Jaworzynkę, Koniaków, sąsiednią Rajczę oraz... Warszawę, a także leśników.
Niezbędne będzie głośne dopingowanie kibiców z trybun widowni.

Start turnieju w samo południe.
Na zakończenie zwycięzcom turnieju wspaniały, ręcznie wykonany puchar wręczy sam Piotruś Juroszek!!!Akcję wsparli między innymi Piotr Żyła oraz Aleksandra Jagiełło.
A ty?
Jeżeli chcesz wesprzeć w jakikolwiek sposób Piotrusia, skontaktuj się z organizatorem. Wszystkie przekazane przedmioty będą licytowane za pośrednictwem facebooka na profilu Piotrusia.

Zachęcamy do kibicowania i śledzenia profilu Piotrusia- https://www.facebook.com/share/p/iV6GnYbQRgaKtpGc/?mibextid=WC7FNe

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę