Ksawery powalił i w Parku Żywieckim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczorajszy bardzo silny wiatr wywołał negatywne skutki w wielu miejscach Żywieczyzny. Przeszedł też przez Park, powalając wiele drzew.

IMAG4180

 Straż Miejska nie policzyła jeszcze ilości drzew, zwalonych z korzeniami, ale mówi się że co najmniej kilkanaście, w tym duże (galeria poniżej). Najwięcej od strony Osiedla Parkowego, niedaleko Mini Zoo i ogrodzonego boiska asfaltowego. Jedno z drzew opadło na blok osiedlowy. Są też zniszczone ławki i przęsła ogrodzenia. Na miejscu działa straż pożarna, straż miejska, pracownicy parku.

 * Urząd Miejski szacuje, że zniszczeiu uległa 1/5 parkowego drzewostanu. Park znalazł się w centrum nawałnicy, na szczeście nikt tam akurat nie przebwał. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę