Policyjny dozór za znęcanie się nad rodziną - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Gilowic zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna znęcał się nad swoją żoną i córkami. W czasie jednej z awantur pobił żonę powodując u niej obrażenia. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem oraz wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej wbrew jej woli. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia.

Dozór policyjny

 W sobotę około 20.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z domów w Gilowicach doszło do awantury. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Na miejscu zastali 41-letnią kobietę. W rozmowie z nią, stróże prawa ustali, że jej mąż od lutego tego roku stosuje przemoc psychiczną i fizyczną w stosunku do niej oraz ich córek. W czasie ostatniej awantury uderzył ją powodując obrażenia. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem i wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej wbrew jej woli. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę