Orkan Grzegorz - zniszczenia na Żywiecczyźnie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ponad sto razy w minione niedzielę i poniedziałek interweniowali żywieccy strażacy. Jak informuje Marek Tetłak, rzecznik prasowy Komedy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu, w wyniku silnego wiatru i ulewnego deszczu ucierpiała prawie każda miejscowość naszego powiatu.

orkan glowne

Pierwsze interwencje rozpoczęły się w niedzielę, 29 października rano. W akcjach brało udział 160 zastępów straży pożarnej. - Głównymi zdarzeniami były: powalone drzewa, połamane konary, zalane piwnice i niedrożne przepusty - podkreśla Marek Tetłak i dodaje, że najwięcej interwencji zanotowano w Żywcu (16), Radziechowach-Wieprzu (14), Lipowej (13), Milówce (12), Jeleśni (10) oraz w Łodygowicach i Czernichowie (po 8).

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę