Na dozór przyszedł pijany. Uciekł do sklepu. - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

40-latek sądził, że uda mu się przechytrzyć policjantów. Mężczyzna stawił się na dozór w komisariacie policji pijany. Kiedy zorientował się, że dyżurny jednostki wyczuł od niego alkohol, zamiast skierować się do samochodu, ukrywał się na kilkanaście minut w pobliskim sklepie. Nie spodziewał się jednak, że jego śladem podążył policjant z pionu kryminalnego.

Policja promile

 Mężczyzna stawił się w komisariacie na dozór po tym, jak prokurator zastosował wobec niego ten środek zapobiegawczy w związku ze sprawą o przemoc domową, która toczy się aktualnie przeciwko 40-latkowi. Uwadze dyżurnego posterunku w Kobiernicach nie umknęło jednak, że sprawca znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Ponieważ zachodziło podejrzenie, że przyjechał do komisariatu samochodem, dyżurny skierował za nim jednego ze śledczych.
Mężczyzna prawdopodobnie zorientował się, że policjanci nabrali wobec niego podejrzeń, bo przez kilkanaście minut ukrywał się w pobliskim sklepie. Nie spodziewał się jednak, że w ślad za nim podążył jeden z policjantów pionu kryminalnego, który skrzętnie przyglądał się jego poczynaniom. W pewnym momencie mundurowy zauważył, że mężczyzna wsiada do zaparkowanej w pobliżu sklepu skody. Swoje spostrzeżenia natychmiast przekazał dyżurnemu, który skierował na miejsce patrol. Chwilę później służby zatrzymały sprawcę w Kobiernicach na ul. Mieszczyńsko. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Stracił już prawo jazdy. Za jazdę „na podwójnym gazie” grozi mu teraz do 2 lat za kratami.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę