Wesprzyj orkiestrę z OSP Milówka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Milówce działają młodzi muzycy. Potrzebują jednak wsparcia, aby się rozwijać.

OSP Milowka

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Milówce zwraca się do Mieszkańców, którym leży na sercu rozwój orkiestry, o wsparcie finansowe adaptacji pomieszczeń w dobudowanej części remizy i stworzenie profesjonalnej sali prób. Na ten cel orkiestra otrzymała dotację z Ministerstwa Kultury, ale potrzebny jest również wkład własny w wysokości 60 tysięcy złotych. Orkiestra została założona w 1909 roku. Obecnie liczy ponad 50 młodych osób i uświetnia wiele uroczystości religijnych i patriotycznych, jest chlubą całej gminy Milówka. Na różnych przeglądach i festiwalach zdobywa nagrody i wyróżnienia. W przyszłą niedzielę – 26 listopada – przed kościołem będą zbierane ofiary na nową salę prób orkiestry.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę