Groźne wypadki: w Międzyświeciu i Harbutowicach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cieszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności trzech wypadków drogowych. Do pierwszego wypadku doszło w wczoraj w Międzyświeciu. Do dwóch kolejnych dzisiaj - pierwszy miał miejsce w Harbutowicach, kolejny w Chybiu, skąd kierowca został przetransportowany helikopterem do szpitala. 

Policja zatrzymywanie

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Międzyświeciu. W godzinach wieczornych, po godzinie 20.30 kierujący volkswagenem 21-latek wyjeżdżał z jednej z posesji. Zderzył się z jadącym od Cieszyna w kierunku Skoczowa 28-latkiem, który kierował Mazdą. Mężczyznom, którzy byli jedynymi uczestnikami zdarzenia, pogotowie udzieliło pomocy. Jeden z nich został przewieziony z poważnymi obrażeniami do szpitala.

Do drugiego groźnego wypadku doszło dziś po godzinie 14.30 2 Harbutowicach. Na skrzyżowaniu ul. Śląskiej z Modrzewiową i Starą Drogą kierująca suzuki 61-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa 62-latkowi, który jechał lexsusem. Mieszkanka Harbutowic została przewieziona do szpitala obrażeniami ciała. Kierowcy lexsusa nic poważnego się nie stało. Oboje byli trzeźwi.

Trzeci wypadek miał miejsce dzisiaj w Chybiu na ul. Bielskiej, po godzinie 16-tej. 59-letni mieszkaniec Chybia z nieustalonych dotąd przyczyn jadąc w kierunku Bielska zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i wypadł z drogi. Pomocy udzielali mu na miejscu świadkowie zdarzenia. Według relacji świadków z silnika wydobywał się dym, dlatego też nastąpiła natychmiastowa decyzja o wyciągnięciu poszkodowanego kierowcy forda. Poszkodowany był nieprzytomny. W stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Droga w miejscu zadarzenia była początkowo nieprzejezdna, później ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały ponad dwie godziny.

Okoliczności wszystkich wypadków wyjaśniają policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Cieszynie.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę