Groźne dachowanie w Ochabach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godz. 13.00 w Ochabach na drodze krajowej 81. Dwóch mężczyzn trafilo do szpitala.

 Wypadek miał miejsce na pasie w kierunku Katowic. Z nieustalonych jeszcze przyczyn samochód osobowy marki Mitshubishi zjeżdzając z drogi wpadł do rowu, uderzył w drzewo i "dachował". Ucierpieli obaj podróżni. Kierowcy, 55-letniemiu mieszkańcowi Katowic pierwszej pomocy udzielili funkcjonariusze drogówki. W wyswobodzeniu pasażera natomiast, 80-letniego mieszkańca Trójwsi, pomagała straż pożarna ze sprzętem specjalistycznym. Obaj mężczyźni, przytomni, trafili do szpitala.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę