Płonęło poddasze, wodę brali z ośrodka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W niedzielę około godz. 15.00 strażacy zostali zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego w Kocierzu Rychwałdzkim przy ul. Beskidzkiej.

OSP Roczyn pozar Kocierz

Zajęte ogniem było głównie poddasze. Jako że w pobliżu budynku nie było hydrantów, strażacy z OSP Roczyny dowozili wodę z Ośrodka Wypoczynkowego Kocierz. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Jak się okazało, pożar dotknął strażaka z OSP Kocierz Rychwałdzki.
W akcji brało udział łącznie 10 jednostek, z naszego powiatu, m.in. : OSP Łękawica, OSP Kocierz Rychwałdzki, JRG Żywiec. Dojechała też pomoc zza przełęczy: RG Andrychów, OSP Roczyny, OSP Sułkowice Łęg oraz OSP Targanice Górne.

Zdjęcia: OSP Roczyny.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę