Kolejny internauta samobójca uratowany? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Internauta z Czech na jednym z portali społecznościowych umieścił wpis, z którego wynikało, że może targnąć się na swoje życie. Zaniepokojony tym faktem jego znajomy zaalarmował cieszyńską policję.

Policja tel 22

Dyżurny cieszyńskiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca miasta. Mężczyzna przeglądając informacje na jednym z portali społecznościowych zauważył wpisy znajomego, z których wynikało, że może targnąć się na swoje życie. Zgłaszający przekazał policjantowi tylko imię i nazwisko oraz przybliżony wiek mężczyzny. Niestety nie miał więcej danych. Dyżurny cieszyńskiej komendy natychmiast sprawdził otrzymane dane i ustalił, że taka osoba mieszka w Cieszynie. Niestety, pomimo zgodności wszystkich informacji, okazało się, że to nie ona. Policjant w tym samym czasie poinformował czeską policję o poszukiwaniach. Za pośrednictwem Wspólnego Punktu Kontaktowego w Chotěbuz, który koordynuje współpracę i pośredniczy w kontaktach polskiej i czeskiej policji dyżurny ustalił, że Polak zameldowany jest w czeskim Cieszynie. Pojechał tam patrol czeskiej policji oraz straży pożarnej. Mężczyzna był w domu, potwierdził informacje zamieszczone na portalu. Został przewieziony do szpitala.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę