Zatrzymani z narkotykami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Blisko 20 porcji odurzających marihuany przejęli policjanci z referatu antynarkotykowego i drogówki. Narkotyki znaleziono w fordzie, którym podróżowali czterej młodzi mężczyźni.

Policja narkotyki

Śledczy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, z której wynikało, że młodzi mężczyźni z powiatu suskiego mogą przewozić zza granicy środki odurzające. Od pewnego czasu bacznie im się przyglądali. Wczoraj po południu w Bielsku-Białej na ul. Krakowskiej, wspólnie z policjantami z drogówki, zatrzymali forda, którym podróżowali czterej mężczyźni w wieku od 17 do 20 lat. W ich samochodzie śledczy odnaleźli blisko 20 porcji odurzających marihuany.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostali przesłuchani. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy wskazywał, że za przemytem narkotyków z Czech stoi jeden z nich. 20-latek usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę