Znów Czesi.Teraz kradzież aut - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z wydziału prewencji oraz operacyjni cieszyńskiej komendy zatrzymali złodzieja aut, który skradł w Cieszynie co najmniej trzy pojazdy, warte łącznie ponad 60 tysięcy złotych. Złodziejem okazał się 32-letni mieszkaniec Czech.

Policja aresztowanie

Do kradzieży tych doszło w maju tego roku. 32-latek obserwował posesje na terenie Cieszyna i wybierał te najsłabiej zabezpieczone, albo wręcz zachęcające do skorzystania z „okazji”. Jednej nocy z otwartego garażu odjechał niezabezpieczonym motocyklem wartym 8 tys. zł. Kilka dni później zauważył na terenie posesji otwartą skodę, która pozostawiona była z kluczykami i dokumentami. Złodziej i tym razem skorzystał z „okazji”, odjeżdżając samochodem wartym 7 tys. zł. Kilkanaście dni później złodziej skradł już warte ponad 48 tys. zł mitsubishi. W niezamkniętym samochodzie znajdowały się różne przedmioty: klucze, dokumenty, pieniądze… Przestępca wpadł w ręce cieszyńskich policjantów na gorącym uczynku w trakcie kolejnej kradzieży. Dwa, spośród trzech pojazdów, zostały już odnalezione. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Wcześniej był już karany za kradzieże i włamania. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę