Złodzieje rowerów - zatrzymanie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiele ostatnio piszemy o kradzieżach jednośladów.

Policja rower

W  miniony weekend policjanci ze Strumienia zostali poinformowani o kilku kradzieżach rowerów. W niedzielę wieczorem złodziej ukradł rower i usiłował nim uciekać, ale mieszkaniec gminy pojechał za nim. Niestety złodziej zdołał uciec, ale już na piechotę, bo rower porzucił. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Niespełna godzinę po wydarzeniu został zatrzymany. 19-latek bez stałego miejsca zamieszkania trafił do policyjnej celi. Na następny dzień w Skoczowie został zatrzymany drugi ze złodziei, 31-letni mężczyzna. Na widok policjantów usiłował uciekać, ale szybko został złapany. Powodów do ucieczki miał wiele. Mężczyzna posiadał przy sobie kilka gramów narkotyków oraz był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Policjanci badając sprawę ustalili, że przestępcy odpowiadają za kradzież co najmniej czterech rowerów o łącznej wartości prawie 5000 zł. Rowery zostały już odzyskane i przekazane właścicielom. Kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności nawet do pięciu lat.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę