Odnaleziono zaginioną kobietę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dobrze, że mamy tego rodzaju służby.

Gopr parteczik

 O poszukiwaniach zaginionej Barbary Bentkowskiej pisaliśmy jeszcze w piątek. Kobieta ostatni raz widziana była w czwartek w Wiśle, w kościele. W piątek właśnie poszukiwania rozpoczęła Beskidzka Grupa GOPR. Na miejsce poszukiwań udali się ratownicy SO Cieszyn. Po godz. 16:00 pojawiła się informacja o zaginionej - była widziana na wiślańskiej ul. Partecznik. Zdecydowano o wyznaczeniu nowych sektorów i przeniesieniu sztabu poszukiwań w ten rejon. Do działań włączyli się ratownicy sekcji Szczyrk i Bielsko oraz ratownik z psem. Na miejsce działań dotarł również nowy samochód w służbie GOPR - mobilne centrum dowodzenia (VW Crafter przystosowany do kierowania poszukiwaniami w górach).

Około godz. 19:20 w piątek odnaleziono zaginioną, leżącą w błotnistym i grząskim terenie. Kobieta była wychłodzona i wyczerpana. Konieczny był transport w noszach. Na miejsce udały się zespoły na quadach, które po zabezpieczeniu termicznym zaginionej rozpoczęły ewakuację do samochodu terenowego. Ok. godz. 20:00 przekazano ratowaną Zespołowi Ratowictwa Medycznego.

W poszukiwaniach udział brało łącznie blisko 100 funkcjonariuszy cieszyńskiej komendy, bielskich Oddziałów Prewencji Policji, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz ratownicy GOPR.

Zdjęcia: GOPR Beskidy FB./ K.Kempny, R.Ślęzak

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę