Wybił szybę w cudzym aucie... głową - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci ze Strumienia zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który zdenerwował się po tym, jak doszło do nieporozumień na drodze z innym kierowcą, dokonując takiego destrukcyjnego i jednocześnie autodestrukcyjnego czynu.

Opel wybicie szyby

Oficer dyżurny, po otrzymaniu zgłoszenia o drogowym agresorze, na miejsce natychmiast wysłał patrole będące w pobliżu. Sprawca oddalał się w kierunku Pawłowic. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci ruszyli w pościg za niszczycielem cudzego mienia. Zatrzymali go na terenie miejscowości Studzionka.

Mundurowi ustalili, że między kierowcami opla i iveco doszło na drodze do nieporozumień. Oplem podróżowało małżeństwo z dzieckiem, z kolei iveco poruszało się trzech mężczyzn. Kiedy kierujący oplem zatrzymał się na jednym ze skrzyżowań w Chybiu, wtedy z iveco wyszedł pasażer i wybił tylną szybę opla uderzając głową i ręką. Agresor groził po tym jeszcze 30-latkowi słownie, a następnie wsiadł do samochodu i wspólnie z innymi odjechał. Bardzo przytomnie w całej sytuacji zachował się pokrzywdzony przekazując policjantom dane niezbędne do zatrzymania sprawcy.

Gdy policjanci zatrzymali iveco okazało się, że sprawca siedział z tyłu samochodu cały zakrwawiony. W wyniku uderzenia głową o szybę opla doznał licznych obrażeń. Miał również ranną rękę. 28-latek był też pod wpływem alkoholu. W związku z obrażeniami, jakich doznał wymagana była natychmiastowa pomoc pogotowia. Szczegóły sprawy wyjaśniają teraz śledczy z Komisariatu Policji w Strumieniu. O dalszym losie podejrzanego zadecyduje prokurator. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne i agresywne zachowanie oraz popełnione przestępstwa – zniszczenie mienia i groźby karalne - może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę