Rajdowa Orkiestra WOŚP i "Niesopusty" w Węgierskiej Górce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sztab już działa. W styczniu w Węgierskiej Górce kolejny odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a gwoździem programu będą rajdy samochodowe. 

WOSP WG 2

Tegoroczną nowością będzie przeniesienie Rajdowej Orkiestry w godzinach popołudniowych do hali sportowej w Węgierskiej Górce! Będzie to możliwe dzięki Śląskiej Lidze Rajdowej RC. Zdalnie sterowane modele samochodów rajdowych w skali 1:10, które zagoszczą w Hali w Węgierskiej Górce nie mają nic wspólnego z zabawkami mijanymi przez nas na półkach w sklepach. Dobór odpowiednich opon, lepkości oleju w amortyzatorach i dyferencjałach i regulacje zawieszenia to tylko początek nieustannych modyfikacji i serwisowania tego typu modeli.
Każdy z was będzie mógł stać się uczestnikiem tego wydarzenia, serdecznie zapraszane są dzieci i dorośli do zabrania ze sobą modeli lub zabawek i wypróbowania swoich sił na torze, który zostanie zbudowany na hali!
Ponadto chłopaki z Śląska Liga Rajdowa zapewni:
- przejazdy pokazowe na zbudowanym torze,
- pokażą różnicę między budową modelu i zabawki,
- pomogą każdemu w wyborze sprzętu dla siebie,
- umożliwią spróbowanie swoich sił „za kierownicą” modelu!
Co jeszcze? Tradycyjnie w czasie imprezy odbędzie się Przegląd Grup Kolędniczych z Gminy Węgierska Górka. Barwny korowód przebierańców, o godz. 14.00 wyruszy z Alei Zbójników na Bulwary w Węgierskiej Górce, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy.
O godz. 16.00 na Hali Widowiskowo-Sportowej rozpocznie się druga część imprezy czyli , pokazy, licytacja i loteria. Gwiazdą programu będzie występ Iluzjonisty Pawła Szretera. Imprezę zakończy „Światełko do nieba”.
Najbliższy finał zbiórki WOŚP odbędzie się 14 stycznia nadchodzącego 2018 roku. Celem przewodnim będzie wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

 

Udostępnij

5
+5
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę