[AKTUALIZACJA] Ujęcie pedofila w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krzysztof Dymkowski z Wrocławia, zwany „łowcą pedofilów” ogłosił, że z jego udziałem w Żywcu doszło wczoraj do ujęcia kolejnej podejrzanej osoby.

Pedofil

Dymkowski, o którym mówi się, że przyczynił się już do ujęcie co najmniej kilkudziesięciu pedofilów, chwali doskonałą postawę i współpracę z lokalną policją. Sierż. szt. Jolanta Frydel z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia. Z uwagi na dobro śledztwa, mundurowi nie podają jednak jeszcze na razie szczegółów sprawy.

Opis akcji ze strony Krzysztofa Dymkowskiego wygląda następująco (pisownia oryginalna):

„Właśnie wróciłem do Wrocławia Na początek serdeczne podziękowanie dla Dyżurnych KGP , KWP Wrocław za przekazywanie moich informacji , oraz szczególne podziękowanie należy się zastępcy dyżurnego KPP Żywiec , chodzi o dyżurnego co miał dniówkę w dniu 12.08.2018 , ale podziękowanie też należy się dyżurnemu tej jednostki , bowiem dzięki tym panom udało mnie się ustawić fajne miejsce na pułapke na pedofila , ja nie znam Żywca byłem tam dziś TZN 13.08.2018 pierwszy raz w życiu ładne miasteczko , powiem tak do pułapki na pedofila o godzinie 19 nie doszło bowiem Bardzo fajny Pan naczelnik , po przeanalizowaniu otrzymanej Koresp z Portalu , oraz SMS , podjął decyzję o zatrzymaniu w domu .
Ponieważ są wakacje z MC Donalds mogło być dużo osób postronnych , oraz niewinnych dzieci , aby zminimalizować zagrożenie podjęto taką decyzje .
A było to tak Dwa dni temu 28 latek umieścił ogłoszenie na jednych z portali , w ogłoszeniu napisał ze wiek nie gra roli , od razu postanowiłem sprawdzić tego człowieka , od razu odpisał że chce „loda „ za 50 zlotych , i ze wezmie kocyk z domu , człowiek ten był swiadom ze pisze z 14 latka , w sms ach , to już pojechał na maxa , mnie jako 14 latce dokładnie tłumaczył na czy ma polegać zrobienie „loda” powiem tak nie mogłem z nim już pisać . wsiadłem z pieskiem o godzinie 14.30 do auta i ruszyłem do Żywca , ale 20 minut przed moim przyjazdem do Żywca Policja dzięki informacjom jakie otrzymali ode mnie , po zrobieniu swoich ustaleń zatrzymali pedofila w domu , został zabezpieczony sprzet , czyli Policja z KPP Żywiec zareagowała bardzo profesjonalnie , ja szybko złożyłem oficjalne zawiadomienie , i przekazałem dowody procesowe na plycie CD . serdecznie dziękuję policjantom z Żywca super organizacja i zgranie pozdrawiam , i dziękuję w imieniu Matek , i Ojców z Miasta Żywiec . Pedofil na komendzie przyznał się do wszystkiego , i nawet Policjantom bezczelnie powiedział że to obojętne kto będzie mu robił „loda” czy chłopiec czy dziewczynka !!!!szkoda Słów” - napisał Dymkowski na swoim profilu FB.

 

AKTUALIZACJA (godz.10.30) - informacja z Komendy Powiatowej w Żywcu:

- Po tym, jak Komenda Powiatowa w Żywcu została powiadomiona przez "łowcę pedofilów" z Wrocławia o tym, że 28 letni mieszkaniec powiatu żywieckiego proponował inne czynności seksualne osobie nieletniej, Wydział Kryminalny wszczął dochodzenie, które doprowadziło do zatrzymania podejrzanego. Obecnie toczy się śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żywcu. Trwa postępowanie, które wykaże, czy podejrzanemu będą postawione zarzuty - przekazała sierż. szt. Jolanta Frydel

Udostępnij

30
+27
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę