OSP - kotu na pomoc - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W przeróżnych sytuacjach pomagają strażacy, nie tylko przy gaszeniu pożarów. Druhowie ze Szczyrku w sprytny sposób przeprowadzili akcję ratowania zagrożonego zwierzęcia.

Szczyrk kot

 Wczoraj około godz. 18.30 OSP Szczyrk zostało zadysponowane na ul. Narciarską w Szczyrku w celu wyciągnięcia kotka ze studni.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, iż kot znajduje się w rurze odprowadzającej wodę ze studzienki kanalizacji burzowej. Po otwarciu włazu i zwabieniu kota smakołykami dostarczonymi przez okolicznych mieszkańców przestraszone zwierze udało się schwytać i bezpiecznie wydostać - głosi informacja OSP Szczyrk. 

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę