Zatrzymani sprawcy rozboju - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napastnicy zaatakowali na ulicy 21-latka. Dotkliwie go pobili i skradli mu odzież o wartości ponad 6 tysięcy zł. Młody mężczyzna trafił do szpitala.

Zatrzymani za rozboj

Do rozboju doszło w sobotnią noc w Bielsku-Białej na ul. Okrzei. Trzej napastnicy zaatakowali 21-latka. Pobili go tak dotkliwie, że młody mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Sprawcy skradli odzież należącą do ofiary. Z nóg pokrzywdzonego zdjęli buty sportowe. Zrabowali też zegarek i torbę z odzieżą i obuwiem. Właściciel wycenił straty na ponad 6 tysięcy zł.

Policjanci poszukiwali napastników. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono szczegółowe oględziny z udziałem policyjnego technika kryminalistyki. Śledczy gromadzili dowody i skrupulatnie sprawdzali każdy szczegół, który mógł ich doprowadzić na ślad sprawców. Prowadzone czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem mają trzej młodzi mężczyźni w wieku od 15 do 33 lat. Wczoraj sprawcy zostali zatrzymani. W ich domu śledczy odnaleźli część zrabowanego mienia. Dwaj dorośli zatrzymani w wieku 20 i 33 lat zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Obaj są już po zarzutach. Za rozbój grozi im do 12 lat za kratami. O ich dalszym losie rozstrzygnie dzisiaj prokuratura i sąd. Ich 15-letni wspólni trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę